Przemysł medyczny Chłodzone gazy ekscymerowe z lasera Mieszanina gazów Ar-Xe-Ne

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa KMTGASES
Minimalne zamówienie 1
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania cylinder
Czas dostawy 15 dni
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Mieszanina gazów laserowych Zawór CGA 679/DIN 8 (można dostosować)
Objętość cylindra 16L/20L/49L składniki Można dostosować
Tryb dostarczania gazu cylinder Wygląd Bezbarwny
High Light

Chłodzone gazy laserowe ekscymerowe

,

gazy mieszaniny Ar-Xe-Ne

,

gazy laserowe ekscymerowe przemysłu medycznego

Zostaw wiadomość
opis produktu

Opis produktu:

TheLaser ekscymerowyjest rodzajem lasera pulsującego gazem, powstającego, gdyreakcje fizyczne i chemicznesą spowodowane wzbudzeniem mieszaniny gazów energią zewnętrzną.W porównaniu do innych laserów ten specyficzny laser ma stosunkowo krótką żywotność, sięgającą okkilkadziesiąt milisekundprzy maks.Jedną z podstawowych właściwości wyróżniających laser ekscymerowy jest jego specyfikadługość fali 193 nm.Ta szczególna długość fali jest szczególnie korzystna dla niektórych zastosowań w sektorze medycznym, w szczególnościokulistyka i dermatologia.Dostarczają gazy KMTwysoka energia i doskonała jakośćgazów lasera ekscymerowego.
 

Aplikacje:

Laser Eximer znalazł szerokie zastosowanie w okulistyce i dermatologii.W okulistyce jego głównym zastosowaniem jest zmiana kształtu rogówki w celu leczenia wad refrakcji, natomiast w dermatologii jest stosowana w leczeniu chorób takich jak łuszczyca i bielactwo.Ponadto jego długość fali jest bardzo ważna w procesie litografii w przemyśle półprzewodnikowym, który jest wykorzystywany do tworzenia złożonych wzorów na płytkach krzemowych.

 

Dostosowywanie:

Indywidualna usługa mieszaniny gazów laserowych firmy KMTGASES

KMTGASES zapewnia najlepiej zindywidualizowaną usługę mieszaniny gazów laserowych.Nasza usługa jest dostosowana specjalnie do Twoich unikalnych potrzeb, zapewniając wyjątkową jakość i wydajność.

Specjalizujemy się w dostarczaniu mieszanek gazów do laserów, gazów do laserów ekscymerowych i mieszanek gazów do laserów ekscymerowych.Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy staliśmy się liderem w tej dziedzinie w CHINACH.

 

Nasze atuty

  • 1. Posiadamy kompletną bazę przemysłową i zasoby oraz możemy zapewnić klientom różne gatunki i ceny surowego gazu i produktów.
  • 2. Mamy kompletny łańcuch dostaw i możemy dostosować różne produkty gazowe zgodnie z wymaganiami klienta.Różne butle gazowe, zawory do butli, materiały opakowaniowe, wskaźniki czystości itp.
  • 3. Mamy wystarczające doświadczenie w dostarczaniu i zdolność do dostarczania na czas i możemy być najlepszym partnerem w łańcuchu dostaw klienta.
  • 4. Posiadamy najlepszy na świecie sprzęt do analizy gazów i świadczymy profesjonalne usługi analizy gazów.
  • 5. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami w branży i możemy zapewnić najbardziej profesjonalne rozwiązania w zakresie badań i rozwoju gazu.

 

High Flow Rate Large Gas Delivery Quantity Excimer Laser Gas Supplier 0