Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd

  • Chiny Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd profil firmy
Rynek Główny Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent
marki KMTGAZY
Ilość pracowników 500~1000
Coroczne wyprzedaże 30000000-50000000
Rok założenia 2018
pc Export 50% - 60%

Wprowadzenie

Hunan Kaimeite Gases Co., Ltd., założona 11 czerwca 1991 r., Zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą suchego lodu, ciekłego dwutlenku węgla jako dodatku do żywności i innych gazów przemysłowych, które są szeroko stosowane w napojach, metalurgii, żywności, tytoniu , ropa naftowa, rolnictwo, przemysł chemiczny, elektronika i inne dziedziny.
Nasza działalność obejmuje zróżnicowane towary i usługi, w tym gaz resztkowy chemiczny (gaz), gaz pochodni jako surowiec do produkcji, napełniania, sprzedaży i transportu gazów przemysłowych, gazów medycznych, gazów standardowych, gazów specjalnych, gazów mieszanych, dodatków do żywności , chemia elektroniczna, doradztwo techniczne w zakresie produktów gazowych, wykrywanie gazów, badanie i obróbka butli gazowych, usługi magazynowe, sprzedaż amoniaku, produkcja i sprzedaż wyrobów z tworzyw sztucznych, magazynowanie (z wyłączeniem niebezpiecznych materiałów wybuchowych), leasing, transport ładunków, import i eksport ładunków.
Po ponad 30 latach akumulacji główne produkty firmy zyskały uznanie większości klientów ze względu na wysoką czystość, stabilną jakość.Zyskaliśmy również dobrą reputację dzięki naszym profesjonalnym usługom oraz nawiązaliśmy długoterminowe i stabilne relacje kooperacyjne z wieloma znanymi przedsiębiorstwami niższego szczebla.
Nasza spółka zależna YueYang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases CO., LTD. została założona w styczniu 2018 roku. Firma wdraża projekt elektronicznego gazu specjalnego etapami w zależności od sytuacji rynkowej i jest gotowa do ukończenia budowy 25 zestawów gazów czystości i miesza sprzęt do produkcji i przetwarzania gazów, tworząc profesjonalną bazę rozwojową, produkcyjną i przetwarzającą elektroniczny gaz specjalny i miesza gaz o dużym wpływie w branży.A YKMT wprowadzi zaawansowane przetwarzanie butli z gazem, specjalistyczną technologię oczyszczania i mieszania gazów w celu produkcji ultraczystego gazu i wieloskładnikowych mieszanek gazowych pilnie potrzebnych w półprzewodnikach, panelach, lotnictwie, medycynie i innych dziedzinach.Produkty obejmują: 5N neon, 6N hel, 5N krypton, 5N ksenon, napęd 6N ksenon, 6N wodór, 7N dwutlenek węgla, 5N tlenek węgla, 6N azot, 6N argon, chlorowodorowy laser miesza gaz, laser zawierający fluor miesza gazy i inne elektroniczne gazy specjalne.

Historia

Misja

Spełniaj potrzeby klientów i maksymalizuj społeczną i ekonomiczną wartość akcjonariuszy, pracowników i ich partnerów.

Podstawowe wartości

Zorientowanie na ludzi/Wiarygodność/Staranność i innowacje/Ciągłe doskonalenie/Bezpieczeństwo i niezawodność

Zdrowa cywilizacja/Ochrona środowiska/Zapobieganie zanieczyszczeniom/Produkt wysokiej jakości/Wyjątkowa korzyść

Filozofia biznesu

Klient na pierwszym miejscu / Jakość na pierwszym miejscu / Dążenie do doskonałości

Usługa

  • 1. Posiadamy kompletną bazę przemysłową i zasoby oraz możemy zapewnić klientom różne gatunki i ceny surowego gazu i produktów.
  • 2. Mamy kompletny łańcuch dostaw i możemy dostosować różne produkty gazowe zgodnie z wymaganiami klienta.Różne butle gazowe, zawory butli, materiały opakowaniowe, wskaźniki czystości itp.
  • 3. Mamy wystarczające doświadczenie w dostarczaniu i zdolność do dostarczania na czas i możemy być najlepszym partnerem w łańcuchu dostaw klienta.
  • 4. Posiadamy najlepszy na świecie sprzęt do analizy gazów i świadczymy profesjonalne usługi analizy gazów.
  • 5. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami w branży i możemy zapewnić najbardziej profesjonalne rozwiązania w zakresie badań i rozwoju gazu.

Nasz zespół

Chiny Yueyang Kaimeite Electronic Specialty Rare Gases Co., Ltd profil firmy 0

Zostaw wiadomość