Ekscymerowy gaz laserowy KMT z certyfikatem Coherent, szeroko stosowany w medycynie, litografii, wyświetlaczach OLED i innych gałęziach przemysłu.

July 10, 2023
najnowsze wiadomości o firmie Ekscymerowy gaz laserowy KMT z certyfikatem Coherent, szeroko stosowany w medycynie, litografii, wyświetlaczach OLED i innych gałęziach przemysłu.

Ltd., holdingowa spółka zależna Hunan Kemet Gases Co., Ltd. została przetestowana na sprzęcie firmy Coherent Germany pod kątem mieszanki gazów laserowych 193 nm dla lasera ExciStar.24 września 2021 r. otrzymaliśmy list potwierdzający od firmy Coherent, aby powyższe produkty do laserowego mieszania gazów pomyślnie przeszły testy;i otrzymał dokument od Coherent w dniu 4 stycznia 2023 r., aby powyższe laserowe produkty do mieszania gazów przeszły jego kwalifikację.

 

1. Podstawowe informacje o Coherent
Firma Coherent, założona w Kalifornii w 1966 roku, jest globalnym dostawcą technologii laserowych i laserowych dla klientów naukowych, komercyjnych i przemysłowych oraz wiodącym na świecie producentem rozwiązań fotonicznych.Dysponując zakładami produkcyjnymi i badawczymi na całym świecie, Coherent oferuje szeroką gamę produktów, od laserowych produktów pomiarowych i kontrolnych po precyzyjną optykę i systemy laserowe dla badań, medycyny, przetwórstwa przemysłowego i wielu innych gałęzi przemysłu.Od ponad 50 lat firma Coherent angażuje się w dostarczanie najlepszych w swojej klasie komercyjnych laserów w oparciu o swoje doświadczenie w produkcji laserów i ducha innowacyjności, przyczyniając się do ciągłego rozwoju badań naukowych, produktywności i precyzji w przemyśle wytwórczym oraz zapewniając globalną współpracę i obsługi swoich klientów poprzez globalną sieć sprzedaży, obsługi klienta i pomocy technicznej.

 

2. wpływ na firmę
Wyniki testów produktów gazowych lasera ekscymerowego firmy Coherent dowodzą, że jakość produktów gazowych lasera ekscymerowego oraz możliwości firmy w dziedzinie elektronicznych gazów specjalnych w zakresie technologii obróbki ścian cylindrów, wieloskładnikowego mieszania gazów z fluorem na poziomie ppm i analizy gazów osiągnęły międzynarodowy poziom pierwszej klasy.Ekscymerowy gaz laserowy może być szeroko stosowany w medycynie, litografii, wyświetlaczach OLED i innych gałęziach przemysłu.Obecnie firma jest jedną z nielicznych firm gazowniczych na świecie dysponujących kompletnymi możliwościami produkcji i analizy gazów za pomocą lasera ekscymerowego.