Bezbarwne mieszaniny gazów medycznych na bazie HCl z niestandardowym zaworem

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa KMTGASES
Minimalne zamówienie 1
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania cylinder
Czas dostawy 15 dni
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Mieszaniny gazów medycznych Długość fali 308 nm
Aplikacja Leczenie bielactwa Zawór DIN 8 (można dostosować)
Objętość cylindra 8L/16L/20L Proporcja Można dostosować
Wygląd Bezbarwny
High Light

Mieszaniny gazów medycznych na bazie HCl

,

bezbarwne mieszaniny gazów medycznych

,

mieszanki gazów kalibracyjnych na bazie HCl

Zostaw wiadomość
opis produktu

Opis produktu:

HCl Mixture Gas to gaz przemysłowy, który można stosować w leczeniu bielactwa.Jest nierozpuszczalny w wodzie i ma prężność pary ok2,2 KPaw temperaturze pokojowej.Jego temperatura topnienia wynosi-114,2°Ci jest łatwy do uzyskania w postaci gazowej.HCl Mixture Gas jest bardzo poszukiwanym lekiem na bielactwo ze względu na jego rzekomą skuteczność w leczeniu tego schorzenia.

Badania wykazały, że mieszanina gazów HCl może skutecznie zmniejszać wygląd bielactwa, dlatego pozostaje popularną opcją leczenia tego schorzenia.Gaz działa rozjaśniająco na dotknięte obszary skóry, umożliwiając powrót naturalnej pigmentacji skóry do tego obszaru.Należy jednak pamiętać, że stosowanie tego gazu wiąże się z ryzykiem, w tym podrażnieniem i stanem zapalnym w miejscu wstrzyknięcia.

Ogólnie rzecz biorąc, HCl Mixture Gas jest skuteczną opcją leczenia bielactwa z obiecującymi wynikami.Chociaż z jego stosowaniem wiążą się pewne zagrożenia, może to być realny sposób rozwiązania tego problemu. 

Aplikacje:

HCl Mixture Gas jest szeroko stosowanym produktem w leczeniu bielactwa, który może zapewnić stabilne wyniki.Ponadto jest całkowicie bezpieczny w użyciu, ponieważ jest nietoksyczny.Ze względu na zdolność parowania może wnikać głęboko w skórę i dostarczać niezbędnych składników odżywczych do zabiegu.Co więcej, może przyczynić się do zmniejszenia wszelkich stanów zapalnych, jednocześnie zapobiegając ryzyku powstania blizn.Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to ekonomiczne rozwiązanie, które może przynieść skuteczne rezultaty.Gaz HCl Mixture to niezawodny produkt, który był z powodzeniem stosowany w wielu zabiegach bielactwa.

 

Nasze atuty

  • 1. Posiadamy kompletną bazę przemysłową i zasoby oraz możemy zapewnić klientom różne gatunki i ceny surowego gazu i produktów.
  • 2. Mamy kompletny łańcuch dostaw i możemy dostosować różne produkty gazowe zgodnie z wymaganiami klienta.Różne butle gazowe, zawory do butli, materiały opakowaniowe, wskaźniki czystości itp.
  • 3. Mamy wystarczające doświadczenie w dostarczaniu i zdolność do dostarczania na czas i możemy być najlepszym partnerem w łańcuchu dostaw klienta.
  • 4. Posiadamy najlepszy na świecie sprzęt do analizy gazów i świadczymy profesjonalne usługi analizy gazów.
  • 5. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami w branży i możemy zapewnić najbardziej profesjonalne rozwiązania w zakresie badań i rozwoju gazu.

KMTGASES Medical Gas Mixture Gas For Vitiligo Treatment HCl/Xe/Ne Can Be Customized 0

KMTGASES Medical Gas Mixture Gas For Vitiligo Treatment HCl/Xe/Ne Can Be Customized 1

KMTGASES Medical Gas Mixture Gas For Vitiligo Treatment HCl/Xe/Ne Can Be Customized 2

KMTGASES Medical Gas Mixture Gas For Vitiligo Treatment HCl/Xe/Ne Can Be Customized 3