Dostosowany gaz do produkcji zaworów do półprzewodników Bezbarwny

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa KMTGASES
Numer modelu Nic
Minimalne zamówienie 1
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania cylinder
Czas dostawy 15 dni
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Gaz półprzewodnikowy Zawór CGA679 (można dostosować)
Długość fali 193 nm Objętość cylindra 16L/20L/49L
Wygląd Bezbarwny Aplikacja przemysł półprzewodnikowy
Proporcja można dostosować
High Light

Dostosowany gaz zaworowy do półprzewodników

,

niestandardowy gaz wiórowy do produkcji

,

bezbarwny gaz wiórowy

Zostaw wiadomość
opis produktu

Opis produktu:

Gaz półprzewodnikowy, mieszanina gazów przeznaczona do stosowania w przemyśle półprzewodnikowym, zazwyczaj zawiera pięć gazów: F2, Kr, Ar, Xe i Ne.Jego przejrzystość i dokładna długość fali wynosząca 193 nm sprawiają, że szczególnie dobrze nadaje się do procesów półprzewodnikowych.Ponadto zawór gazowy i różne proporcje gazu mogą być dostosowane do różnych wymagań klienta.

W produkcji półprzewodników Semiconductor Gas zapewnia doskonałe połączenie niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności.Jest używany i cieszy się zaufaniem w tysiącach zakładów produkujących półprzewodniki na całym świecie.

 

Parametry techniczne:

Parametr Wartość
Objętość cylindra 16L/20L/49L
Proporcja Można dostosować
Długość fali 193 nm
Nazwa produktu Gaz półprzewodnikowy
Zawór CGA679 (można dostosować)
Wygląd Bezbarwny
Aplikacja Przemysł półprzewodnikowy
F2/Kr/Ne Mieszanka gazowa
 

Aplikacje:

KMTGASES jest czołowym dostawcą dla przemysłu półprzewodnikowego, zaspokajającym ich zapotrzebowanie na gazy wysokiej jakości.

Gazy te nadają się do stosowania w produkcji szerokiej gamy elementów elektronicznych, takich jak chipy półprzewodnikowe, tranzystory, układy scalone i inne.

KMTGASES dąży do dostarczania gazów najwyższej jakości dla uzyskania optymalnych wyników w produkcji półprzewodników.

 

 

Informacje o firmie

Zlokalizowana w Qilishan, dzielnica budowlana Yueyang, miasto Yueyang, prowincja Hunan, firma YUEYANG KAIMEITE ELECTRONIC SPECIALTY RARE GASES CO., LTD została założona 2 stycznia 2018 r. Z kapitałem zakładowym w wysokości 80 milionów RMB i prawnym przedstawicielem Zhu Enfu.Jej zakres działalności obejmuje rozwój i budowę produktów związanych z elektronicznymi projektami gazów specjalnych.

 

Zgodnie ze strategią rozwoju i układem przemysłowym akcjonariuszy, etapami i partiami zrealizujemy Projekt Elektronicznego Gazu Specjalnego zgodnie z warunkami rynkowymi, zakończymy budowę 25 zestawów elektronicznych urządzeń do produkcji i przetwarzania gazów specjalnych i mieszanek, i rozszerzyć się na wszechstronne elektroniczne i specjalne pola gazowe, tworząc profesjonalną elektroniczną bazę badawczą, rozwojową, produkcyjną i mieszaną gazów specjalnych i gazów mieszanych, mającą duży wpływ na przemysł.

 

Inwestycja w wysokości 197 milionów RMB zostanie zainwestowana w pierwszą fazę projektu elektronicznego gazu specjalnego i zostanie zbudowanych 12 zestawów elektronicznego wytwarzania gazu specjalnego i urządzeń pomocniczych.Obecnie zakończono wszystkie procedury zatwierdzania administracyjnego i audytów, budowa projektu przebiega sprawnie, a seria produktów zostanie wprowadzona do produkcji po grudniu 2019 r. W projekcie zastosowano destylację kriogeniczną, adsorpcję fizyczną i chemiczną oraz inne zaawansowane technologie i sprzęt do produkcji elektronicznych gazów specjalnych i gazów mieszanych.Produkty obejmują 5N neon, 6N hel, 5N krypton, 5N ksenon, 6N ksenon klasy lotniczej, 6N wodór, 7N dwutlenek węgla, 5N tlenek węgla, 6N azot, 6N argon, gaz do mieszania laserowego na bazie chlorowodoru, laserowe mieszanie cząsteczek odniesienia fluoru gaz, dynamiczny gaz mieszający laser i inne serie elektronicznego gazu specjalnego, dzięki czemu mamy możliwości elektronicznego przetwarzania butli gazowych i analizy gazów o wysokiej czystości.

 

YUEYANG KAIMEITE ELECTRONIC SPECIALTY RARE GASES CO., LTD będzie w pełni wykorzystywać i udostępniać wszelkiego rodzaju platformy badawczo-rozwojowe oraz zasoby ludzkie akcjonariuszy, przestrzegać filozofii biznesowej akcjonariusza, opracowywać nowe procesy i nowe produkty poprzez ciągłe wprowadzanie wysokiej -końcowe talenty, badania i rozwój oraz zakup zaawansowanego sprzętu, korzystanie z profesjonalnego i przemysłowego trybu pracy, aby zapewnić poziom jakości produktu i technologii produkcji po produkcji na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

 

KMTGASES F2/Ar/Xe/Ne Premix Gas For Excimer Laser Customizable Excimer Laser Gas 1