Leczenie bielactwa Excimer Laser Mieszaniny gazów z zaworem DIN 8

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa KMTGASES
Minimalne zamówienie 1
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania cylinder
Czas dostawy 15 dni
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Mieszaniny gazów medycznych Długość fali 308 nm
Aplikacja Leczenie bielactwa Zawór DIN 8 (można dostosować)
Objętość cylindra 8L/16L/20L Proporcja Można dostosować
Wygląd Bezbarwny
High Light

Leczenie bielactwa Ekscymerowy gaz laserowy

,

Leczenie bielactwa laserowego Mieszaniny gazów

,

DIN 8 zawór Ekscymerowy gaz laserowy

Zostaw wiadomość
opis produktu

Opis produktu:

HCl Mixture Gas to gaz klasy przemysłowej stosowany w leczeniu bielactwa.Ma wyraźnie niską prężność par wynoszącą 2,2 kPa w temperaturze pokojowej i jest nierozpuszczalny w wodzie.Temperatura topnienia mieszanki gazowej HCl wynosi -114,2°C i jest naturalnie dostępna w postaci gazowej.
HCl Mixture Gas jest powszechnie uważany za skuteczny w leczeniu bielactwa.Pacjenci uważają, że jest bardzo skuteczny w kontrolowaniu stanu.Ponadto jest to bezpieczna i niezawodna metoda leczenia niepowodująca skutków ubocznych.

 

Aplikacje:

HCl Mixture Gas jest szeroko stosowaną opcją leczenia bielactwa, ze względu na jego stabilność i skuteczność.Stosowany jako środek leczniczy ze względu na bezpieczeństwo i nietoksyczność.Para wytwarzana przez ten produkt jest w stanie wniknąć głęboko w skórę i pomóc w dostarczeniu niezbędnych składników odżywczych do leczenia bielactwa.Ponadto udowodniono, że HCl Mixture Gas zmniejsza stany zapalne i ryzyko powstawania blizn.
Oprócz licznych korzyści, HCl Mixture Gas jest również ekonomicznym rozwiązaniem do leczenia bielactwa.Został wykorzystany w wielu zabiegach i zapewnia niezawodny i sprawdzony produkt.W związku z tym jest to preferowana opcja dla większości osób, które chcą wyleczyć bielactwo.

 

Dostosowywanie:

Mieszaniny gazów medycznych - KMTGASES

KMTGASES jest wiodącym dostawcą mieszanek gazów medycznych, wywodzącym się z Chin.Nasze niestandardowe mieszaniny gazów do lasera zostały zaprojektowane tak, aby spełnić potrzeby Twojej placówki medycznej, zapewniając mieszaniny gazów do lasera ekscymerowego dostosowane do Twoich wymagań.

Kontrola Jakości Gazu

Nasz kompleksowy system kontroli jakości gazu obejmuje pobieranie próbek, testowanie i analizę w celu zapewnienia, że ​​nasze mieszaniny gazów laserowych spełniają najwyższe standardy.

 

Nasze atuty

  • 1. Posiadamy kompletną bazę przemysłową i zasoby oraz możemy zapewnić klientom różne gatunki i ceny surowego gazu i produktów.
  • 2. Mamy kompletny łańcuch dostaw i możemy dostosować różne produkty gazowe zgodnie z wymaganiami klienta.Różne butle gazowe, zawory do butli, materiały opakowaniowe, wskaźniki czystości itp.
  • 3. Mamy wystarczające doświadczenie w dostarczaniu i zdolność do dostarczania na czas i możemy być najlepszym partnerem w łańcuchu dostaw klienta.
  • 4. Posiadamy najlepszy na świecie sprzęt do analizy gazów i świadczymy profesjonalne usługi analizy gazów.
  • 5. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami w branży i możemy zapewnić najbardziej profesjonalne rozwiązania w zakresie badań i rozwoju gazu.

 

Informacje o firmie

Zlokalizowana w Qilishan, dzielnica budowlana Yueyang, miasto Yueyang, prowincja Hunan, firma YUEYANG KAIMEITE ELECTRONIC SPECIALTY RARE GASES CO., LTD została założona 2 stycznia 2018 r. Z kapitałem zakładowym w wysokości 80 milionów RMB i prawnym przedstawicielem Zhu Enfu.Jej zakres działalności obejmuje rozwój i budowę produktów związanych z elektronicznymi projektami gazów specjalnych.

 

Zgodnie ze strategią rozwoju i układem przemysłowym akcjonariuszy, etapami i partiami zrealizujemy Projekt Elektronicznego Gazu Specjalnego zgodnie z warunkami rynkowymi, zakończymy budowę 25 zestawów elektronicznych urządzeń do produkcji i przetwarzania gazów specjalnych i mieszanek, i rozszerzyć się na wszechstronne elektroniczne i specjalne pola gazowe, tworząc profesjonalną elektroniczną bazę badawczą, rozwojową, produkcyjną i mieszaną gazów specjalnych i gazów mieszanych, mającą duży wpływ na przemysł.

 

Inwestycja w wysokości 197 milionów RMB zostanie zainwestowana w pierwszą fazę projektu elektronicznego gazu specjalnego i zostanie zbudowanych 12 zestawów elektronicznego wytwarzania gazu specjalnego i urządzeń pomocniczych.Obecnie zakończono wszystkie procedury zatwierdzania administracyjnego i audytów, budowa projektu przebiega sprawnie, a seria produktów zostanie wprowadzona do produkcji po grudniu 2019 r. W projekcie zastosowano destylację kriogeniczną, adsorpcję fizyczną i chemiczną oraz inne zaawansowane technologie i sprzęt do produkcji elektronicznych gazów specjalnych i gazów mieszanych.Produkty obejmują 5N neon, 6N hel, 5N krypton, 5N ksenon, 6N ksenon klasy lotniczej, 6N wodór, 7N dwutlenek węgla, 5N tlenek węgla, 6N azot, 6N argon, gaz do mieszania laserowego na bazie chlorowodoru, laserowe mieszanie cząsteczek odniesienia fluoru gaz, dynamiczny gaz mieszający laser i inne serie elektronicznego gazu specjalnego, dzięki czemu mamy możliwości elektronicznego przetwarzania butli gazowych i analizy gazów o wysokiej czystości.

 

YUEYANG KAIMEITE ELECTRONIC SPECIALTY RARE GASES CO., LTD będzie w pełni wykorzystywać i udostępniać wszelkiego rodzaju platformy badawczo-rozwojowe oraz zasoby ludzkie akcjonariuszy, przestrzegać filozofii biznesowej akcjonariusza, opracowywać nowe procesy i nowe produkty poprzez ciągłe wprowadzanie wysokiej -końcowe talenty, badania i rozwój oraz zakup zaawansowanego sprzętu, korzystanie z profesjonalnego i przemysłowego trybu pracy, aby zapewnić poziom jakości produktu i technologii produkcji po produkcji na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

 

KMTGASES F2/Ar/Xe/Ne Premix Gas For Excimer Laser Customizable Excimer Laser Gas 1