Zastosowania lasera ekscymerowego Niestandardowe mieszaniny gazów w okulistyce

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa KMTGASES
Minimalne zamówienie 1
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania cylinder
Czas dostawy 15 dni
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Mieszanina gazów laserowych Długość fali 193 nm
Tryb dostarczania gazu cylinder Objętość cylindra 16L/20L/49L
składniki Można dostosować Wygląd Bezbarwny
High Light

Mieszanka gazów w okulistyce

,

gazy laserowe w okulistyce

,

mieszaniny gazów z laserem ekscymerowym

Zostaw wiadomość
opis produktu

Opis produktu:

Laser ekscymerowy jest rodzajem lasera impulsowego, utworzonego w wyniku szeregu reakcji fizycznych i chemicznych poprzez zastosowanie energii zewnętrznej wywieranej na mieszaninę gazów laserowych.Ma żywotność znacznie krótszą niż większość laserów, trwającą tylko do kilkudziesięciu milisekund.Kluczową cechą tego lasera jest jego długość fali, ponieważ jest to laser o długości fali 193 nm.Ta specjalna długość fali jest bardzo poszukiwana ze względu na zastosowanie w okulistyce i dermatologii w medycynie.

KMTGASES specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gazów ekscymerowych o wysokiej energii.Dzięki naszym wysoce dokładnym gazom i kompetentnemu personelowi możesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepsze produkty, które spełniają Twoje potrzeby.

 

Aplikacje:

Thelaser ekscymerowyma liczne zastosowania, szczególnie w medycynie.Na przykład wokulistyka, jest stosowany w procesach takich jak LASIK, który wykorzystuje go do zmiany kształtu rogówki, a tym samym do korygowania błędów refrakcji.Podobnie wdermatologia, stosuje się go przy takich zmaganiach jak łuszczyca i bielactwo.Dodatkowo, ze względu na swoją odrębną długość fali, jest również niezbędny w litografii, technice stosowanej do tworzenia wzorów na płytce krzemowej w przemyśle półprzewodnikowym.

Dostosowywanie:

Dostosuj swoją mieszaninę gazów do lasera za pomocą KMTGASES — wiodącego dostawcy gazów do laserów ekscymerowych.

KMTGASES to zaufane źródło niestandardowych mieszanek gazów laserowych, którego miejsce pochodzenia to CHINY.Uzyskaj potrzebny gaz laserowy dokładnie wtedy, gdy go potrzebujesz.

 

Nasze atuty

  • 1. Posiadamy kompletną bazę przemysłową i zasoby oraz możemy zapewnić klientom różne gatunki i ceny surowego gazu i produktów.
  • 2. Mamy kompletny łańcuch dostaw i możemy dostosować różne produkty gazowe zgodnie z wymaganiami klienta.Różne butle gazowe, zawory do butli, materiały opakowaniowe, wskaźniki czystości itp.
  • 3. Mamy wystarczające doświadczenie w dostarczaniu i zdolność do dostarczania na czas i możemy być najlepszym partnerem w łańcuchu dostaw klienta.
  • 4. Posiadamy najlepszy na świecie sprzęt do analizy gazów i świadczymy profesjonalne usługi analizy gazów.
  • 5. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami w branży i możemy zapewnić najbardziej profesjonalne rozwiązania w zakresie badań i rozwoju gazu.

 

High Flow Rate Large Gas Delivery Quantity Excimer Laser Gas Supplier 0