Bezpieczne wykrywanie nieszczelności Mieszanina gazów medycznych 8L/16L/20L Objętość butli

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa KMTGASES
Minimalne zamówienie 1
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania cylinder
Czas dostawy 15 dni
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T

Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać bezpłatne próbki i kupony.

WhatsApp:0086 18588475571

czat: 0086 18588475571

Skype'a: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Mieszaniny gazów medycznych Długość fali 308 nm
Aplikacja Leczenie bielactwa Zawór DIN 8 (można dostosować)
Objętość cylindra 8L/16L/20L Proporcja Można dostosować
Wygląd Bezbarwny
High Light

Bezpieczna mieszanka gazów medycznych

,

butla 8 l Mieszanka gazów medycznych

,

butla 8 l wstępnie zmieszany gaz

Zostaw wiadomość
opis produktu

Opis produktu:

HCl Mixture Gas to gaz przemysłowy zyskujący popularność w dziedzinie leczenia bielactwa.W przeciwieństwie do innych związków jest nierozpuszczalny w wodzie i ma prężność pary 2,2 KPa w temperaturze pokojowej.Jego temperatura topnienia wynosi -114,2°C, co czyni go dobrym wyborem w postaci gazowej.

Ten rodzaj gazu jest coraz częściej stosowany w leczeniu bielactwa ze względu na jego skuteczność w leczeniu choroby.Wiele badań wykazało, że gaz ten jest wysoce korzystną i skuteczną metodą.

Podsumowując, HCl Mixture Gas staje się popularnym wyborem w leczeniu bielactwa.Ze względu na rozpuszczalność, prężność pary i temperaturę topnienia uważa się ją za skuteczną metodę leczenia tego schorzenia. 

Aplikacje:

HCl Mixture Gas jest szeroko stosowany w leczeniu bielactwa ze względu na swoją stabilność i siłę działania.Może skutecznie wnikać głęboko w skórę i dostarczać wszystkich niezbędnych składników odżywczych do leczenia bielactwa za pomocą swojej pary.Ponadto jest bezpieczny i nietoksyczny, dzięki czemu nadaje się do wielu zastosowań.Ponadto może pomóc zmniejszyć stan zapalny i blizny.Co najważniejsze, w porównaniu z innymi metodami oczyszczania, HCl Mixture Gas jest znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Produkt ten cieszy się dobrą opinią ze względu na swoją niezawodność i udowodnione działanie.Przeprowadzono z nim liczne zabiegi bielactwa.Dlatego tak wiele osób przychodzi po nią, gdy potrzebują czegoś, co zastąpi drogie zabiegi.

 

Informacje o firmie

Zlokalizowana w Qilishan, dzielnica budowlana Yueyang, miasto Yueyang, prowincja Hunan, firma YUEYANG KAIMEITE ELECTRONIC SPECIALTY RARE GASES CO., LTD została założona 2 stycznia 2018 r. Z kapitałem zakładowym w wysokości 80 milionów RMB i prawnym przedstawicielem Zhu Enfu.Jej zakres działalności obejmuje rozwój i budowę produktów związanych z elektronicznymi projektami gazów specjalnych.

 

Zgodnie ze strategią rozwoju i układem przemysłowym akcjonariuszy, etapami i partiami zrealizujemy Projekt Elektronicznego Gazu Specjalnego zgodnie z warunkami rynkowymi, zakończymy budowę 25 zestawów elektronicznych urządzeń do produkcji i przetwarzania gazów specjalnych i mieszanek, i rozszerzyć się na wszechstronne elektroniczne i specjalne pola gazowe, tworząc profesjonalną elektroniczną bazę badawczą, rozwojową, produkcyjną i mieszaną gazów specjalnych i gazów mieszanych, mającą duży wpływ na przemysł.

 

Inwestycja w wysokości 197 milionów RMB zostanie zainwestowana w pierwszą fazę projektu elektronicznego gazu specjalnego i zostanie zbudowanych 12 zestawów elektronicznego wytwarzania gazu specjalnego i urządzeń pomocniczych.Obecnie zakończono wszystkie procedury zatwierdzania administracyjnego i audytów, budowa projektu przebiega sprawnie, a seria produktów zostanie wprowadzona do produkcji po grudniu 2019 r. W projekcie zastosowano destylację kriogeniczną, adsorpcję fizyczną i chemiczną oraz inne zaawansowane technologie i sprzęt do produkcji elektronicznych gazów specjalnych i gazów mieszanych.Produkty obejmują 5N neon, 6N hel, 5N krypton, 5N ksenon, 6N ksenon klasy lotniczej, 6N wodór, 7N dwutlenek węgla, 5N tlenek węgla, 6N azot, 6N argon, gaz do mieszania laserowego na bazie chlorowodoru, laserowe mieszanie cząsteczek odniesienia fluoru gaz, dynamiczny gaz mieszający laser i inne serie elektronicznego gazu specjalnego, dzięki czemu mamy możliwości elektronicznego przetwarzania butli gazowych i analizy gazów o wysokiej czystości.

 

YUEYANG KAIMEITE ELECTRONIC SPECIALTY RARE GASES CO., LTD będzie w pełni wykorzystywać i udostępniać wszelkiego rodzaju platformy badawczo-rozwojowe oraz zasoby ludzkie akcjonariuszy, przestrzegać filozofii biznesowej akcjonariusza, opracowywać nowe procesy i nowe produkty poprzez ciągłe wprowadzanie wysokiej -końcowe talenty, badania i rozwój oraz zakup zaawansowanego sprzętu, korzystanie z profesjonalnego i przemysłowego trybu pracy, aby zapewnić poziom jakości produktu i technologii produkcji po produkcji na międzynarodowym poziomie zaawansowanym.

 

KMTGASES F2/Ar/Xe/Ne Premix Gas For Excimer Laser Customizable Excimer Laser Gas 1